1 / 6
Продадено
Слика на Сончев панел Reolink Solar Panel 2, бел
Слика на Сончев панел Reolink Solar Panel 2, бел
Слика на Сончев панел Reolink Solar Panel 2, бел
Слика на Сончев панел Reolink Solar Panel 2, бел
Слика на Сончев панел Reolink Solar Panel 2, бел
Слика на Сончев панел Reolink Solar Panel 2, бел

Сончев панел Reolink Solar Panel 2, бел

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
53.38 €
48.51 €
со ДДВ Без ДДВ 41.11 €
Заштеди 4.87 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
9. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Reolink Argus 2, Reolink Argus Eco, Reolink Argus PT, Reolink Argus PT Go, Reolink Go
Користи со брендови:
Повторно поврзете
Код:
Reolink Solar Panel 2
Ширина mm:
115
Висина mm:
185
Дебелина мм:
60
Производител:
Повторно поврзете
Веб-страница на производителот:
Reolink.com
EAN:
6972489770474
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сончев панел Reolink Solar Panel 2, бел
48.51 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ