1 / 2
Слика на Поврзувачки кабел за камерата Apple Lightning
Слика на Поврзувачки кабел за камерата Apple Lightning

Поврзувачки кабел за камерата Apple Lightning

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
133.13 €
51.85 €
со ДДВ Без ДДВ 43.94 €
Заштеди 81.27 €
-61%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 јули 2024 - 20 јули 2024
Македонија, други
20 јули 2024 - 22 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MD821ZM/A
Лансиран:
7 ноември 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилни телефони, таблети
Верзии:
USB 2.0 (до 480Mbps)
Конектори:
Молња, USB 2.0
Од приклучокот:
Молња
За конектори:
USB-A (женски)
Производител:
јаболко
Боја:
Бело
Вид на кабел:
Намалување
EAN:
4547597815557
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Поврзувачки кабел за камерата Apple Lightning
51.85 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ