1 / 1
Продадено
Слика на Полнач CONNECT IT Fast Charge , 2x USB-A, 3.4A, црно

Полнач CONNECT IT Fast Charge , 2x USB-A, 3.4A, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.17 €
22.55 €
со ДДВ Без ДДВ 19.11 €
Заштеди 1.62 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
22. 1. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
GPS, мобилен телефон, таблет
Конектори:
USB
Број на USB конектори:
2
За автомобил:
Веќе
Безжично полнење:
Веќе
Qualcomm:
Брзо полнење
Брзо полнење:
По
Код:
CWC-2015-BK
Производител:
Поврзете го
Веб-страница на производителот:
Connectit-europe.com
Максимална енергија [A]:
2.4
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач CONNECT IT Fast Charge , 2x USB-A, 3.4A, црно
22.55 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ