1 / 2
Продадено
Слика на држачот CONNECT IT SingleArm  за 1 монитор, црн
Слика на држачот CONNECT IT SingleArm  за 1 монитор, црн

држачот CONNECT IT SingleArm за 1 монитор, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
58.25 €
55.00 €
со ДДВ Без ДДВ 46.61 €
Заштеди 3.24 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Носители за:
Монитор
EAN:
8595610621872
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
држачот CONNECT IT SingleArm за 1 монитор, црн
55.00 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ