1 / 6
E shitur
Foto e Set Metal Earth Star Wars - metal model TIE Fighter
Foto e Set Metal Earth Star Wars - metal model TIE Fighter
Foto e Set Metal Earth Star Wars - metal model TIE Fighter
Foto e Set Metal Earth Star Wars - metal model TIE Fighter
Foto e Set Metal Earth Star Wars - metal model TIE Fighter
Foto e Set Metal Earth Star Wars - metal model TIE Fighter

Set Metal Earth Star Wars - metal model TIE Fighter

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.49 €
25.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.84 €
Ju kurseni 1.72 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ndërtoni modelin tuaj të TIE Fighter të bërë nga metali. - Seti metalik për montimin e një modeli 3D - Montoni saktësisht pjesë fletë metalike të prera me lazer pa ngjitës dhe vida - Modeli zyrtar i licencuar i Star Wars Si do të ishte të ndërtonim me dorë një model të një makine të njohur të Star Wars? Plus, çelik inox që mund të durojë diçka? Po dhe për një çmim të arsyeshëm? E tëra që mbetet është të zgjedhim vendin ku do të shihet më së miri. Vështirësia: Mesatare Dimensionet: 6.5 x 6.0 x 7.3 cm
Lansuar:
28. 8. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
Stavebnice
Materiali:
Metal
Kodi:
032309012569
Gjerësia mm:
65
Lartësia mm:
73
Trashësia mm:
60
Nga seria:
Star Wars
Lloji i setit:
Metal
Prodhuesi:
Metal Earth
Ueb-i i prodhuesit:
Metalearth.com
EAN:
32309012569
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set Metal Earth Star Wars - metal model TIE Fighter
25.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo