1 / 3
Foto e Set Legrand Valena Life Netatmo, i bardhë
Foto e Set Legrand Valena Life Netatmo, i bardhë
Foto e Set Legrand Valena Life Netatmo, i bardhë

Set Legrand Valena Life Netatmo, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
228.40 €
215.43 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 182.57 €
Ju kurseni 12.97 €
-6%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky set përfshin prizë dhe njësi kontrolli me dizajne moderne. Priza ka kapacitet të konsumit të energjisë 16 A dhe tension veprues 230 V. Ofron funksione matëse. Seti mbështet protokollin Zigbee si dhe ka shkallë të mbrojtjes IP20.
Lansuar:
3. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Protokol:
Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google assistant, Zigbee
Kodi:
752195
Prodhuesi:
Legrand
EAN:
3414971154452
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set Legrand Valena Life Netatmo, i bardhë
215.43 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo