1 / 7
E shitur
Foto e Set LEGO Technic 42125 Ferrari 488 GTE “AF Corse 51”
Foto e Set LEGO Technic 42125 Ferrari 488 GTE “AF Corse 51”
Foto e Set LEGO Technic 42125 Ferrari 488 GTE “AF Corse 51”
Foto e Set LEGO Technic 42125 Ferrari 488 GTE “AF Corse 51”
Foto e Set LEGO Technic 42125 Ferrari 488 GTE “AF Corse 51”
Foto e Set LEGO Technic 42125 Ferrari 488 GTE “AF Corse 51”
Foto e Set LEGO Technic 42125 Ferrari 488 GTE “AF Corse 51”

Set LEGO Technic 42125 Ferrari 488 GTE “AF Corse 51”

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
212.19 €
181.39 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 153.72 €
Ju kurseni 30.80 €
-15%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Anëtarësohuni në klubin elitar të qëndrueshmërisë dhe ndërtoni Ferrari 488 GTE "AF Corse 51" nga LEGO® Technic. Detyra juaj do të jetë të krijoni kopjet tuaja të ekspozitës së një makine të njohur. Ajo është e ngarkuar me funksione autentike dhe detaje të bukura të dizajnit dhe kap stilin e pagabueshëm italian të makinës së garës, e cila ka fituar një numër trofesh.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i pjesëve:
1677
Kodi:
42125
Seria e LEGO:
Technic
Lansuar:
15. 1. 2021
Prodhuesi:
LEGO
Kategoria e moshës:
18
EAN:
5702016913484
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set LEGO Technic 42125 Ferrari 488 GTE “AF Corse 51”
181.39 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo