1 / 7
Продадено
Слика на Fixed Smile XL,Паричник кафеав
Слика на Fixed Smile XL,Паричник кафеав
Слика на Fixed Smile XL,Паричник кафеав
Слика на Fixed Smile XL,Паричник кафеав
Слика на Fixed Smile XL,Паричник кафеав
Слика на Fixed Smile XL,Паричник кафеав
Слика на Fixed Smile XL,Паричник кафеав

Fixed Smile XL,Паричник кафеав

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
3,290 MKD.
2,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,941 MKD.
Заштеди 1,000 MKD.
-31%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
27. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
FIXSM-SWXL-BRW
Доверливост:
100 %
Производител:
FIXED
Боја:
Кафеав
EAN:
8591680108237
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Fixed Smile XL,Паричник кафеав
2,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ