1 / 1
E shitur
Foto e Karikues Patona për Foto Dual LCD Sony NP-BX1 USB

Karikues Patona për Foto Dual LCD Sony NP-BX1 USB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.50 €
32.26 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 27.34 €
Ju kurseni 3.24 €
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karikuesi PATONA siguron që bateritë tuaja të jenë gjithmonë të gatshme për të punuar. Ai është i qëndrueshëm dhe përmbush standardet më të larta evropiane të cilësisë dhe mund të ngarkojë deri në dy bateri në të njëjtën kohë, edhe nëse secila ka kapacitet të ndryshëm. Pajisja është e pajisur me një ekran LCD të qartë që ju informon në mënyrë të besueshme për gjendjen e karikimit. Posedon: tension hyrës DC 5 V / 2 A, dhe dalës DC 8.4 V / 2 x 600 mA, si dhe përshtatet me bateritë Sony NP-BX1
Lansuar:
5. 12. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Fotoaparat
Kodi:
PT181974
Prodhuesi:
Patona
EAN:
4055655205764
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues Patona për Foto Dual LCD Sony NP-BX1 USB
32.26 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo