1 / 2
Foto e Karikues Dell 65W AC për seritë Inspiron dhe Latitude, i zi
Foto e Karikues Dell 65W AC për seritë Inspiron dhe Latitude, i zi

Karikues Dell 65W AC për seritë Inspiron dhe Latitude, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
98.72 €
54.95 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 46.57 €
Ju kurseni 43.77 €
-44%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karikues për laptop Dell me energji konsumuese 130 Watt është pajisje e cila mundëson shndërrimin e energjisë elektrike nga priza me 100 deri 240 V në furnizues të rrymës për laptop të modelit: Dell Inspiron 11 (3137), Dell Inspiron 17 (3737), Dell Inspiron 17 (7737), Dell Latitude 3440, Dell Latitude 3540, Dell Latitude E5440, Dell Latitude E5540, Dell Latitude E6440, Dell Latitude E7240, Dell Latitude E7440. Karikuesi ka dizajn me ngjyrë të zezë, ka kabllo me gjatësi 1 metër, lidhet me anë të lidhësit me 3 - gjilpëra dhe falë dimensioneve të tij të vogla ju do të keni hapësirë të bollshme për vendosje në çantën tuaj.
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Inspiron 11 (3137), Inspiron 17 (3737), Inspiron 17 (7737), Latidude 3540, Latidude E5440, Latidude E6440, Latidude E5540, Latidude E7240, Latidude E7440, Latitude 3440, Inspiron 11 (3137), Inspiron 17 (3737), Inspiron 17 (7737), Latidude 3540, Latidude E5440, Latidude E5540, Latidude E6440, Latidude E7240, Latidude E7440, LATITUDE 3440
Energjia maksimale dalëse [W]:
65
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
450-19029
Kodi:
450-19029
Lansuar:
14 Janar 2014
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Dell, Dell
EAN:
5397063813933
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues Dell 65W AC për seritë Inspiron dhe Latitude, i zi
54.95 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo