1 / 1
Продадено
Слика на Полнач за автомобил Forever Setty, 1xUSB, црно

Полнач за автомобил Forever Setty, 1xUSB, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11.32 €
6.33 €
со ДДВ Без ДДВ 5.36 €
Заштеди 5.00 €
-44%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
4. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилен телефон, таблет
Конектори:
USB 2.0
Број на USB конектори:
1
За автомобил:
По
Код:
GSM043805
Максимална енергија А.:
2.4
Производител:
Засекогаш
Боја:
ЦРНО
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач за автомобил Forever Setty, 1xUSB, црно
6.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ