1 / 3
E shitur
Foto e Karikues i makinës EPICO 45W PD, e hirtë
Foto e Karikues i makinës EPICO 45W PD, e hirtë
Foto e Karikues i makinës EPICO 45W PD, e hirtë

Karikues i makinës EPICO 45W PD, e hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
43.60 €
38.74 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 32.83 €
Ju kurseni 4.86 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
EPICO sjell karikuesin praktik i cili ju mundëson të rimbushni pajisjet tuaja elektronike gjatë vozitjes në makinë. Thjesht lidheni karikuesin në hapësirën e shkrepsës së makinës dhe futeni kabllon brenda dhe shihni sesi do të mbushet celulari apo tableta e juaj me shpejtësi. Aksesori vjen i pajisur me portet USB-A 3.0 dhe USB-C me fuqi maksimale prej 45W, ju ofron mbrojtje nga mbivoltazha, ngarkesa e rrymës si dhe qarku i shkurtër dhe vjen me ngjyrë të hirtë.
Kodi i prodhuesit:
9915101900015
Lansuar:
13. 9. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, tablet
Lidhësit:
USB 3.0, USB-C
Numri i lidhësve USB:
2
Për makinë:
Jo
Karikim pa kabllo:
Jo
Prodhuesi:
Epico
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8596049099447
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues i makinës EPICO 45W PD, e hirtë
38.74 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo