1 / 4
E shitur
Foto e Karikues MAX MGC1000B, USB-C, PD, 65W
Foto e Karikues MAX MGC1000B, USB-C, PD, 65W
Foto e Karikues MAX MGC1000B, USB-C, PD, 65W
Foto e Karikues MAX MGC1000B, USB-C, PD, 65W

Karikues MAX MGC1000B, USB-C, PD, 65W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.50 €
30.64 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 25.96 €
Ju kurseni 4.86 €
-14%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Karikues i fuqishëm i cili siguron një karikim të shpejtë dhe të besueshëm. Është i përshtatshëm për celularë, tabletë dhe falë performancës së lartë, edhe për laptopë. Është bërë nga materiale me cilësi të lartë që sigurojnë mbrojtje kundër mbinxehjes, mbitensionit dhe gjithashtu kundër qarkut të shkurtër. Sipërfaqja e fortë prej plastike i reziston goditjeve të shkaktuara nga përdorimi normal dhe siguron qëndrueshmëri të lartë dhe jetë të gjatë. Tensioni hyrës: AC 100 - 240 V ~ 50 / 60 Hz. Prodhimi i USB-C: DC 5 V 3 A / 9 V 3 A / 15 V 3 A / 20 V 3.25 A.

Lansuar:
22. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular
Lidhësit:
USB-C
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
Karikim pa kabllo:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
Kodi:
1473755
Mbështet Power Delivery:
Prodhuesi:
MAX
Ngjyra:
Zezë
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues MAX MGC1000B, USB-C, PD, 65W
30.64 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo