1 / 5
Продадено
Слика на Hama Полнач, USB, 4.8A, Автоматско откривање
Слика на Hama Полнач, USB, 4.8A, Автоматско откривање
Слика на Hama Полнач, USB, 4.8A, Автоматско откривање
Слика на Hama Полнач, USB, 4.8A, Автоматско откривање
Слика на Hama Полнач, USB, 4.8A, Автоматско откривање

Hama Полнач, USB, 4.8A, Автоматско откривање

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
42.02 €
38.78 €
со ДДВ Без ДДВ 32.86 €
Заштеди 3.24 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
7. 3. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилен телефон, таблет
Конектори:
USB
Број на USB конектори:
2
За автомобил:
Веќе
Безжично полнење:
Веќе
Код:
123546
Производител:
Хама
Максимална енергија [A]:
2.4
EAN:
4047443366801
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Hama Полнач, USB, 4.8A, Автоматско откривање
38.78 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ