1 / 1
Продадено
Слика на Полнач AVACOM, 5V / 1A, бел

Полнач AVACOM, 5V / 1A, бел

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11.21 €
9.59 €
со ДДВ Без ДДВ 8.13 €
Заштеди 1.63 €
-14%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
12. 6. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
слушалки
Конектори:
USB
Број на USB конектори:
1
За автомобил:
По
Безжично полнење:
Веќе
Код:
NACL-1XWW-10A
Максимална енергија А.:
1
Производител:
Аваком
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач AVACOM, 5V / 1A, бел
9.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ