1 / 3
E shitur
Foto e Raft për montim në murë Masterlan 200x300x120, metal, me çelës, IP20
Foto e Raft për montim në murë Masterlan 200x300x120, metal, me çelës, IP20
Foto e Raft për montim në murë Masterlan 200x300x120, metal, me çelës, IP20

Raft për montim në murë Masterlan 200x300x120, metal, me çelës, IP20

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
48.47 €
40.36 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 38.44 €
Ju kurseni 8.11 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Masterlan është një prodhues i kabllove të rrjetit kompjuterik dhe produkteve të saj të lidhura. Tani ju sjell kutinë e saj të montimit në mur, ku do të vlerësoni ndërtimin e fortë duke ruajtur një peshë të favorshme.
Kutia e shpërndarjes ka dimensione 200 x 300 x 120 mm. Është e palosur. Ka vrima thyerje në pjesën e sipërme dhe të poshtme. Mund të montohet me hapje në të majtë dhe të djathtë.

Karakteristikat kryesore:
Është një kuti shpërndarëse muri. Ka përmasa 200 x 300 x 120 mm. Ajo ofron mbrojtje IP20 kundër pluhurit. Është bërë prej metali. Dera mund të mbyllet.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Derë me mundësi të kyçjes:
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [kg]:
1.2
Trashësia [mm]:
120
Thellësia [mm]:
120
Dyer:
Metalike
Lloji i baterisë:
Nástenné
Kapak lëvizës:
2x bocní
Data e lansimit:
6. 2. 2020, 7. 2. 2020
Kyçja e derës:
Derë:
Shtresë metal
Mbulesë e pjerrtësisë:
2x anë
Kodi i prodhuesit:
MWB-20-30-12-VXZ-W
Ekzekutimi:
E montuar në mur
Dizajni:
E montuar në mur
EAN:
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Raft për montim në murë Masterlan 200x300x120, metal, me çelës, IP20
40.36 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo