1 / 1
Продадено
Слика на Masterlan Полица, 1U, 19 ", длабочина 150мм, носивост 15кг, црна

Masterlan Полица, 1U, 19 ", длабочина 150мм, носивост 15кг, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.22 €
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 21.52 €
Заштеди 1.63 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
FS-A1-150-B
Лансиран на:
3. 10. 2019
Производител:
Мастерлан
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Masterlan Полица, 1U, 19 ", длабочина 150мм, носивост 15кг, црна
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ