1 / 1
E shitur
Foto e Raft A4 Triton, 19", 1U, i zi

Raft A4 Triton, 19", 1U, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
38.74 €
32.26 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 30.72 €
Ju kurseni 6.48 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Triton është e angazhuar në prodhimin e llojeve të ndryshme të rafteve, qendrave të të dhënave, paisjeve dhe komponentëve të tyre. Në këtë rast, është një raft me dizajne të shpuara 19 "A4 me përmasa 1U / 250 mm dhe një ngarkesë maksimale prej 20 kg. Ju me siguri do të vlerësoni inovacionin në formën e mbështetësve të integruar që janë ngulitur në brendësi të raftit për t'i bërë ato më kompakte në transport dhe rrjedhimisht për të thjeshtuar punën e montimit.
Kodi i prodhuesit:
RAC-UP-250-A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Triton
EAN:
8595105076743
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Raft A4 Triton, 19", 1U, i zi
32.26 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo