1 / 4
Продадено
Слика на Заштитна кутија  CoverIt DJI Osmo Mobile 3, црно
Слика на Заштитна кутија  CoverIt DJI Osmo Mobile 3, црно
Слика на Заштитна кутија  CoverIt DJI Osmo Mobile 3, црно
Слика на Заштитна кутија  CoverIt DJI Osmo Mobile 3, црно

Заштитна кутија CoverIt DJI Osmo Mobile 3, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.04 €
27.42 €
со ДДВ Без ДДВ 23.24 €
Заштеди 1.62 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
30. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
DJI OSMO Мобилен 3
Наменето за:
Отворена камера
Користи со брендови:
DJI
Код:
UKON-150
Производител:
Покријте го
Боја:
ЦРНО
Вид на обвивка:
Класичен, посебен
EAN:
6949915546576
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитна кутија CoverIt DJI Osmo Mobile 3, црно
27.42 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ