1 / 1
Продадено
Слика на Светло TPLINK, Wi-Fi, A19 LED, 50W, 2700K

Светло TPLINK, Wi-Fi, A19 LED, 50W, 2700K

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,290 MKD.
2,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,856 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
LB100
Гаранција за производителот:
1 година
Пеша [g]:
105
Производител:
TP-LINK
Веб-страница на производителот:
Tp-link.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6935364022006
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Светло TPLINK, Wi-Fi, A19 LED, 50W, 2700K
2,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ