1 / 4
Продадено
Слика на Матична плоча ASUS PRIME A320M-A - AMD-A320
Слика на Матична плоча ASUS PRIME A320M-A - AMD-A320
Слика на Матична плоча ASUS PRIME A320M-A - AMD-A320
Слика на Матична плоча ASUS PRIME A320M-A - AMD-A320

Матична плоча ASUS PRIME A320M-A - AMD-A320

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
5,390 MKD.
5,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 4,943 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Поддржува дискови М.2:
М.2 PCI-E / SATA 2242-80 (1x)
Број на конектори SATA eSATA:
6
Интегрирана графичка картичка:
Процесори
Тип на матична плоча:
Микро ATX
EAN:
4712900765373
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Матична плоча ASUS PRIME A320M-A - AMD-A320
5,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ