Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
Foto e Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690
Foto e Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690
Foto e Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690
Foto e Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690
Foto e Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690
Foto e Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690

Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690

Vlerëso
Garancioni: 1 vjet Kodi:
35,189 MKD.

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Ueb-i i prodhuesit:
intel.com
Prodhuesi i procesorit:
Intel
DirectX:
DirectX 12
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Prodhuesi:
Intel
Pajisje speciale:
Mbingarkesë automatike, HyperThreading, GPU e integruar
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690
35,189 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo