1 / 2
Продадено
Слика на HDMI DJI адаптер - HDMI Type-C, F/M, за очила DJI
Слика на HDMI DJI адаптер - HDMI Type-C, F/M, за очила DJI

HDMI DJI адаптер - HDMI Type-C, F/M, за очила DJI

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,390 MKD.
990 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 839 MKD.
Заштеди 400 MKD.
-29%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Уживајте во видео пренос во живо од контролорот Inspire до виртуелните очила DJI Goggles. Овој адаптер ќе ви овозможи да го направите ова. Потребно е да се поврзе преку HDMI кабел резервиран за DJI Goggles. Уредот е компатибилен со виртуелните очила DJI Goggles и професионалните беспилотни летала од серијата DJI Inspire 1. Клучни својства HDMI адаптер. Се користи заедно со HDI кабелот DJI Goggles за пренесување видео од предавателот Inspire 1 на DJI Goggles. Компатибилност: Инспирирај 1 серија и очила DJI.
Лансиран:
27. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
CP.PT.000877
Доверливост:
100 %
Производител:
DJI
Веб-страница на производителот:
Dji.com
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
HDMI DJI адаптер - HDMI Type-C, F/M, за очила DJI
990 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ