1 / 1
Foto e Ngjyrë printeri Canon PGI-525 BK, e zezë, 2 copë

Ngjyrë printeri Canon PGI-525 BK, e zezë, 2 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
43.60 €
38.74 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 32.83 €
Ju kurseni 4.86 €
-11%

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Canon PGI-525 BK është ngjyrë e zezë për printerët Canon PIXMA MG5150, MG5250 dhe MG8150. Një ngjyrë e tillë lejon përdoruesin që të arrijë printime prej 341 faqe me mbulueshmëri standarde prej 5%, ose 4170 foto me printer MG8150. Përparësia e ngjyrave origjinale qëndron në atë se është 100% në përputhje me produktet që ofrojnë cilësi maksimale të printimit, gjë që nuk mund të arrihet me ngjyra false. Kjo pako përmban 2 ngjyra të tilla.
Kodi i prodhuesit:
4529B006
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
MultiPack:
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP4850, Canon PIXMA iP4950, Canon PIXMA iX6550, Canon PIXMA MG5150, Canon PIXMA MG5250, Canon PIXMA MG5350, Canon PIXMA MG6150, Canon PIXMA MG6250, Canon PIXMA MG8150, Canon PIXMA MG8250
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Canon
EAN:
8714574554464
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë printeri Canon PGI-525 BK, e zezë, 2 copë
38.74 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo