1 / 4
Продадено
Слика на Штампач Canon Selphy CP-1300, црн
Слика на Штампач Canon Selphy CP-1300, црн
Слика на Штампач Canon Selphy CP-1300, црн
Слика на Штампач Canon Selphy CP-1300, црн

Штампач Canon Selphy CP-1300, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
152.63 €
118.50 €
со ДДВ Без ДДВ 112.86 €
Заштеди 34.14 €
-22%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Код на производителот:
2234C002
Лансиран:
20. 9. 2017
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на печатач:
За етикети / фактури
Резолуција - црна боја [DPI]:
500 x 400
Технологија:
USB 2.0, WiFi
Големина на печатач:
Етикета
Консуми (Ш):
60
Поддршка за W10:
По
Резолуција - нормална боја [DPI]:
500 x 400
Мултифункционално:
Веќе
Printim DPI:
300
Дополнителни функции:
AirPrint, ИНКЕТ за печатење од Canon / SELPHY, Услуга за печатење од Канон, Моприја
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Боја:
Бело
Технологија на печатење:
За етикети / фактури
Боја / црно-бело:
Многу бои
EAN:
4549292090512
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Штампач Canon Selphy CP-1300, црн
118.50 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ