1 / 9
Продадено
Слика на Печатач Canon PIXMA GM2040
Слика на Печатач Canon PIXMA GM2040
Слика на Печатач Canon PIXMA GM2040
Слика на Печатач Canon PIXMA GM2040
Слика на Печатач Canon PIXMA GM2040
Слика на Печатач Canon PIXMA GM2040
Слика на Печатач Canon PIXMA GM2040
Слика на Печатач Canon PIXMA GM2040
Слика на Печатач Canon PIXMA GM2040

Печатач Canon PIXMA GM2040

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
223.74 €
215.63 €
со ДДВ Без ДДВ 205.36 €
Заштеди 8.11 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
8. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на печатач:
Боја, систем на резервоар
Автоматско двострано печатење:
По
Големина на печатач:
A4
Тежина во кг:
6
УСБ:
По
Мултифункционално:
Не, тој е доделен преку клучот RGB
Екран:
Веќе
RJ-45:
По
WiFi:
По
Содржина на пакетот:
Мастило за печатач, кабел за напојување, рачно
функција:
ИНКЕТ / SELPHY на печатење од Canon, Услуга за печатење од Канон, Облачна врска PIXMA, WiFi Direct
Код:
3110C009
Консуми Ш:
13
Димензии мм:
403 x 369 x 166
Брзина на црно печатење - нормална минута страница:
13
Резолуција - црна боја DPI:
2400 x 2400
Квалитет на печатење DPI:
1200
Боја Црно-бела:
Бело-црно
Максимална тежина на печатење g м2:
105
Влезен послужавник [буква]:
350
Потрошувачка за време на режим на мирување [Ш]:
0.8
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Боја:
ЦРНО
EAN:
4549292141740
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Печатач Canon PIXMA GM2040
215.63 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ