1 / 7
Продадено
Слика на Canon PIXMA Печатач G3460 (резервоарски систем)
Слика на Canon PIXMA Печатач G3460 (резервоарски систем)
Слика на Canon PIXMA Печатач G3460 (резервоарски систем)
Слика на Canon PIXMA Печатач G3460 (резервоарски систем)
Слика на Canon PIXMA Печатач G3460 (резервоарски систем)
Слика на Canon PIXMA Печатач G3460 (резервоарски систем)
Слика на Canon PIXMA Печатач G3460 (резервоарски систем)

Canon PIXMA Печатач G3460 (резервоарски систем)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
256.63 €
240.37 €
со ДДВ Без ДДВ 228.93 €
Заштеди 16.25 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
15. 12. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Големина на печатач:
A4
УСБ:
По
Специјални кутии во боја:
По
Мултифункционално:
По
Копири:
По
Екран:
По
WiFi:
По
Скенер:
По
Сканер ДПИ:
1 200
Печатење без рамка:
По
функција:
AirPrint, Amazon Alexa, Канон сервис за печатење, Google Assistant, Mopria, PictBridge, PIXMA Cloud Link, WiFi Direct
Дуплекс печатење:
По
Код:
4468C009
Пеша кг:
6,4
Консуми Ш:
15
Ширина mm:
445
Висина mm:
167
Дебелина мм:
330
Брзина на црно печатење - нормална минута страница:
10,8
Брзина на печатење во боја - нормална страница мин:
6
Квалитет на печатење DPI:
4 800
Боја Црно-бела:
Со бои
Резолуција - нормална боја DPI:
4800 x 1200
Максимална тежина на печатење g м2:
275
Резолуција за скенирање на хардвер dp:
600 x 1200
Влезен послужавник [буква]:
100
Потрошувачка за време на режим на мирување [Ш]:
1,2
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Боја:
ЦРНО
EAN:
4549292168532
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Canon PIXMA Печатач G3460 (резервоарски систем)
240.37 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ