1 / 7
Продадено
Слика на Canon PIXMA G1420, принтер со резервоарски систем, црнa
Слика на Canon PIXMA G1420, принтер со резервоарски систем, црнa
Слика на Canon PIXMA G1420, принтер со резервоарски систем, црнa
Слика на Canon PIXMA G1420, принтер со резервоарски систем, црнa
Слика на Canon PIXMA G1420, принтер со резервоарски систем, црнa
Слика на Canon PIXMA G1420, принтер со резервоарски систем, црнa
Слика на Canon PIXMA G1420, принтер со резервоарски систем, црнa

Canon PIXMA G1420, принтер со резервоарски систем, црнa

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
217.25 €
205.89 €
со ДДВ Без ДДВ 196.09 €
Заштеди 11.36 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на печатач:
Боја, систем на резервоар
Големина на печатач:
A4
УСБ:
По
Специјални кутии во боја:
По
Екран:
Веќе
Содржина на пакетот:
ЦД, касети со мастило, кабел за напојување, рачно
Печатење без рамка:
По
Дуплекс печатење:
По
Код:
4469C009
Пеша кг:
4.8
Консуми Ш:
15
Ширина mm:
445
Висина mm:
167
Дебелина мм:
330
Брзина на црно печатење - нормална минута страница:
9,1
Брзина на печатење во боја - нормална страница мин:
5
Квалитет на печатење DPI:
4800
Боја Црно-бела:
нијанса
Резолуција - нормална боја DPI:
600 x 1200
Лансиран:
6. 3. 2021
Фиока за излез од лист:
100
Потрошувачка во режим на подготвеност [Ш]:
0.6
Максимална тежина на печатење [g / m2]:
275
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Боја:
ЦРНО
EAN:
4549292168389
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Canon PIXMA G1420, принтер со резервоарски систем, црнa
205.89 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ