1 / 3
E shitur
Foto e Printer Canon PIXMA G1411, sistemi tank+ GI-490PGBK
Foto e Printer Canon PIXMA G1411, sistemi tank+ GI-490PGBK
Foto e Printer Canon PIXMA G1411, sistemi tank+ GI-490PGBK

Printer Canon PIXMA G1411, sistemi tank+ GI-490PGBK

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
189.50 €
179.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 171.21 €
Ju kurseni 9.73 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Canon PIXMA G1411 është një printer për shtëpi, mundëson shtypjen e fotove me rezolucion të lartë. Ky printer posedon 2 toner FINE (e zezë dhe me ngjyra). Printon me një rezolucion deri në 4800 x 1200 dpi dhe shpejtësi printimi 5 / 8.8 ppm (e zezë / ngjyrë). Për lidhjen me pajisje të tjera ka portën USB 2.0.
Kodi i prodhuesit:
2314C025
Lansuar:
2. 6. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i printerit:
Me ngjyra, Tank sistem
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 1200
Teknologjia:
USB 2.0
Formati i printerit:
A4
Konsumi (W):
11
Përmasat [mm]:
445 x 330 x 135
Pesha në kg:
4.8
Mbështetje për W10:
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
2400 x 1200
Kuti ngjyre të veçanta:
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
275
Multifunksional:
Jo
Ekran:
Jo
Printim pa kuadro:
Printim DPI:
4800
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
8.8
Ngjyra:
Bardhë
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Nuance:
Shumë ngjyrësh
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
5
Vendi i prodhimit:
Vietnam
EAN:
4549292126051
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Printer Canon PIXMA G1411, sistemi tank+ GI-490PGBK
179.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo