1 / 1
Foto e Memorie operative Patriot Signature Line, 2 GB RAM DDR2, 800MHz, CL6

Memorie operative Patriot Signature Line, 2 GB RAM DDR2, 800MHz, CL6

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
24.64 €
22.53 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.46 €
Ju kurseni 2.11 €
-9%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për kompjuterin tuaj, atëherë kompania Patriot vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Seria e re e memorieve Signature, përkundër modeleve të tjera, vjen me një karakteristikë shtesë të ftohjes. Memoria operative klasike me kapacitet standard 2 GB DDR3, operon me frekuencë prej 800 MHz dhe timing CL6 në voltazh prej 1.8V.
E dedikuar për:
Për PC
Latenca CAS [CL]:
6
Ftohës:
Pa ftohës
Kodi i prodhuesit:
PSD22G80026
Lansuar:
7 Gusht 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i memories:
DDR2
Konfigurimi i memories:
1 x 2GB
Frekuenca operuese [MHz]:
800
Prodhuesi:
Patriot
Ueb-i i prodhuesit:
Patriotmem.com
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
879699007719
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie operative Patriot Signature Line, 2 GB RAM DDR2, 800MHz, CL6
22.53 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo