1 / 1
Продадено
Слика на Батерија PATONA за  HP Elitebook 720/725/825 4000mAh

Батерија PATONA за HP Elitebook 720/725/825 4000mAh

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
98.98 €
94.10 €
со ДДВ Без ДДВ 79.75 €
Заштеди 4.88 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PT2819
Лансиран:
23. 6. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Батерија
Користено со:
HP Elitebook 720 Series (G1, G2), HP Elitebook 825 (G1, G2), HP EliteBook 725 (G1, G2, G3)
Наменето за:
Лаптоп
Користи со брендови:
HP
Производител:
Патона
Капацитети [mAh]:
4000
EAN:
4055655204200
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија PATONA за HP Elitebook 720/725/825 4000mAh
94.10 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ