1 / 4
Продадено
Слика на Patonа батерија за MSI BTY-L74
Слика на Patonа батерија за MSI BTY-L74
Слика на Patonа батерија за MSI BTY-L74
Слика на Patonа батерија за MSI BTY-L74

Patonа батерија за MSI BTY-L74

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
66.48 €
45.35 €
со ДДВ Без ДДВ 38.43 €
Заштеди 21.13 €
-32%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PT2159
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ли-јон
Посветен на серијата лаптопи MSI:
1681, 1683, 1731, 1734, 1736, A5000, A6000, A6005, A6200, A6205, A6205, A7200, C61M32, CR500, CR600, CR610, CR630, CR700, CX500, CX600, CX620, CX620, CX620MX, CX620X, CX623, CX700
Производител:
Патона
Боја:
ЦРНО
Капацитети [mAh]:
4 400
Напон [V]:
11,1
EAN:
4260270449909
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Patonа батерија за MSI BTY-L74
45.35 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ