1 / 4
E shitur
Foto e Bateri Paton për laptop ACER AS10D31
Foto e Bateri Paton për laptop ACER AS10D31
Foto e Bateri Paton për laptop ACER AS10D31
Foto e Bateri Paton për laptop ACER AS10D31

Bateri Paton për laptop ACER AS10D31

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
64.68 €
58.19 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 49.32 €
Ju kurseni 6.48 €
-10%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Bateritë alternative Paton janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopët ACER AS10D31, ka kapacitet prej 4400 mAh dhe tension prej 11.1V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat..
Kodi i prodhuesit:
PT2173
Lansuar:
16 Prill 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Li-ion
Dedikuar për laptopët Acer:
Aspire 4250, Aspire 4251, Aspire 4252, Aspire 4253, Aspire 4315, Aspire 4333, Aspire 4339, Aspire 4349, Aspire 4551, Aspire 4552, Aspire 4560, Aspire 4625, Aspire 4733, Aspire 4738, Aspire 4739, Aspir
Dedikuar për seritë e laptopëve Packard Bell:
Packard Bell Easynote LM81, Packard Bell Easynote LM82, Packard Bell Easynote LM83, Packard Bell Easynote LM85, Packard Bell Easynote LM86, Packard Bell Easynote LM87, Packard Bell Easynote LM94
Prodhuesi:
Patona
Ngjyra:
Zezë
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Voltazh [V]:
11.1
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4260226326162
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Paton për laptop ACER AS10D31
58.19 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo