Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
E shitur
Foto e Syze gaming Oculus Quest 2 (2021), 128GB

Syze gaming Oculus Quest 2 (2021), 128GB

Vlerëso
Kodi:
33,622 MKD.

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

Syzet virtuale Oculus Quest 2 funksionojnë në mënyrë të pavarur pa pasur nevojë të lidheni me një kompjuter. Procesori Qualcomm Snapdragon XR2, 6 GB RAM, panel LCD me ndërrim të shpejtë me një rezolucion prej 1832 × 1920 piksele për sy dhe një normë rifreskimi deri në 90 Hz. Kapaciteti i ruajtjes 128 GB. Mundësia e tre pozicioneve të rregullimit të lenteve. Monitorim i saktë i lëvizjeve të trupit pa pasur nevojë për senorë të jashtëm. Mikrofon dhe altoparlantë të integruar për tingull rrethues. Ergonomi e shkëlqyeshme e kufjeve. Dy kontrollues me një dizajn unik. Lidhshmëria sigurohet nga një port USB-C dhe dalje për kufje 3.5 mm. Përmasat 230 x 175 x 104 mm, pesha 321 g.

0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Syze gaming Oculus Quest 2 (2021), 128GB
33,622 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo