1 / 6
Продадено
Слика на Паметна брава WOOX R7056
Слика на Паметна брава WOOX R7056
Слика на Паметна брава WOOX R7056
Слика на Паметна брава WOOX R7056
Слика на Паметна брава WOOX R7056
Слика на Паметна брава WOOX R7056

Паметна брава WOOX R7056

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
194.87 €
185.12 €
со ДДВ Без ДДВ 156.88 €
Заштеди 9.75 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
17. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Фокус:
Безбедност, врска
Протокол:
Зигби 3.0
Код:
R7056
Производител:
WOOX
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Паметна брава WOOX R7056
185.12 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ