1 / 7
E shitur
Foto e Orë e mençur Huawei Watch GT 2 Pro, e zezë e errët
Foto e Orë e mençur Huawei Watch GT 2 Pro, e zezë e errët
Foto e Orë e mençur Huawei Watch GT 2 Pro, e zezë e errët
Foto e Orë e mençur Huawei Watch GT 2 Pro, e zezë e errët
Foto e Orë e mençur Huawei Watch GT 2 Pro, e zezë e errët
Foto e Orë e mençur Huawei Watch GT 2 Pro, e zezë e errët
Foto e Orë e mençur Huawei Watch GT 2 Pro, e zezë e errët

Orë e mençur Huawei Watch GT 2 Pro, e zezë e errët

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
217.05 €
205.71 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 174.33 €
Ju kurseni 11.35 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Hit i kohëve moderne! Një orë e mençur që do t'ju tregojë shumë më tepër sesa vetëm kohën dhe datën.

Ora fjalë për fjalë funksionon si traineri juaj personal, kështu që ju mund të shikoni me padurim për t'ju shtrirë dhe trajnuar, për këtë qëllim ajo është e pajisur me 100 ose më shumë mënyra trajnimi.

Ora gjithashtu ofron monitorim në kohë reale gjatë trajnimit për të zvogëluar rrezikun e lëndimit. Përveç kësaj, ora ofron reagime gjithëpërfshirëse pas stërvitjes për të ndihmuar në trajnimin në të ardhmen.

Ora është e papërshkueshme nga uji deri në 5 ATM dhe rrahjet e zemrës regjistrohen edhe gjatë notit. Duke ndjekur stilin tuaj të notit, numrin e tempos, SWOLF, distancën, kohën, kaloritë dhe shpejtësinë, ora mund të regjistrojë rezultatet e trajnimit tuaj.

Tani nuk keni më nevojë ta hiqni celularin nga xhepi sa herë që merrni një mesazh SMS, dikush ju telefonon ose thjesht duhet të dini se sa është ora. Huawei Watch GT 2 Për të gjitha këto mesazhe të rëndësishme, regjistron dhe menjëherë ju lejon të dini se çfarë po ndodh përmes ekranit të madh AMOLED 1.39 " (454 x 454 px). Është gjithashtu e mrekullueshme që falë pajisjes me mikrofon të integruar, mund të telefononi edhe përmes orës!

Ju do të habiteni nga jeta e jashtëzakonshme e baterisë, e cila do të zgjasë deri në 14 ditë të shkëlqyera me një karikim të vetëm! Atëherë karikimi është një çështje e një momenti dhe ju me siguri do të mirëpritni mbështetjen e karikimit wireless (pa kabllo) - lehtë mund të shihni se Huawei Watch GT 2 Pro po ecë me kohën.

Karakteristika të tjera interesante përfshijnë:

- asistent të lëvizjes në natyrë; paralajmërimi i motit të keq sipas barometrit, peshës së hënës, baticës, përcaktimin e rrugës për në shtëpi;
- sensor të rrahjeve të zemrës; edhe gjatë notit;
- matje të nivelit të oksigjenit në gjak;
- matje të niveleve të stresit;
- monitorim të gjumit.
Sistemi operativ i kësaj ore është Android 9.0, mirëpo ajo mbështet edhe iOS. Për lidhje me pajisjet celulare përdoret teknologjia Bluetooth v5.1. Përmasat e orës janë: 53.6 x 46.7 x 11.4 mm. Pesha është përafërsisht 52 g.

Lansuar:
12. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Busull:
Barometër:
Lajmërues:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Rezistenca ndaj ujit:
Materiali i rripave:
Lëkurë
Xham:
Safir
Diagonalja e ekranit:
1.39
Kodi:
55025791
Senzor i dritës:
Gyroskop:
Gjerësia mm:
46,7
Lartësia mm:
53.6
Trashësia mm:
11,4
Ekran me prekje touch:
Pesha g:
52
Memorie e brendshme GB:
4
Kapaciteti i baterisë mAh:
455
Materiali i mbrojtëses:
Titan
Vibrim:
Vrapim:
Ecjefitnes:
Jetëgjatësia e baterisë ditë:
14
Taste:
Notim:
Lloji i rezistencës së ujit:
5 ATM
Verzioni i Bluetooth:
5.1
Accelerometër:
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Gjerësia e rripave mm:
22
Prodhuesi:
Huawei
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Orë e mençur Huawei Watch GT 2 Pro, e zezë e errët
205.71 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo