1 / 9
Продадено
Слика на Паметен часовник GARMIN Vívoactive 4, сребрено / сиво
Слика на Паметен часовник GARMIN Vívoactive 4, сребрено / сиво
Слика на Паметен часовник GARMIN Vívoactive 4, сребрено / сиво
Слика на Паметен часовник GARMIN Vívoactive 4, сребрено / сиво
Слика на Паметен часовник GARMIN Vívoactive 4, сребрено / сиво
Слика на Паметен часовник GARMIN Vívoactive 4, сребрено / сиво
Слика на Паметен часовник GARMIN Vívoactive 4, сребрено / сиво
Слика на Паметен часовник GARMIN Vívoactive 4, сребрено / сиво
Слика на Паметен часовник GARMIN Vívoactive 4, сребрено / сиво

Паметен часовник GARMIN Vívoactive 4, сребрено / сиво

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
321.09 €
304.86 €
со ДДВ Без ДДВ 258.36 €
Заштеди 16.22 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
16. 10. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Компас:
По
Барометар:
По
Интервали за вежбање:
По
Водоотпорен:
По
Материјал за ремени:
силиконски
ЧАША:
Горила стакло
Код:
010-02174-03
Галилео:
По
ГЛОНАСС:
По
Жироскоп:
По
Акцелерометар:
По
Ширина mm:
45
Висина mm:
45
Дебелина мм:
13
Екран на допир:
По
Алтиметар за мерење на висина на висина:
По
Заштитен материјал:
Челик
Голф:
По
трчање:
По
ВЕЛОСИЕ:
По
Скијање:
По
Ecjefitnes:
По
Вкус:
По
Lloji i rezistencës së ujit::
5ATM
пливање:
По
Oksimetër::
По
Играј:
По
Pagesa përmes celularit::
По
Gjerësia e rripit [mm]::
22
Производител:
GARMIN
Веб-страница на производителот:
Garmin.cz
EAN:
753759227982
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Паметен часовник GARMIN Vívoactive 4, сребрено / сиво
304.86 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ