1 / 3
Слика на Strong 300
Слика на Strong 300
Слика на Strong 300

Strong 300

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,652 MKD.
2,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,856 MKD.
Заштеди 462 MKD.
-18%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
REPEATER300
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, WiFi
Пеша [g]:
130
Ширина [мм]:
81
Стандардна WLAN (Wi-Fi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
WLAN (WiFi) брзина на пренесување [MB / s]:
300
Опсег на фреквенција [GHz]:
2,4
Тип на рутер:
Точка за пристап, Повторувач (центар), Wifi рутер
Јачина на сигналот на антената:
2x 3 dBi
Број на пристаништа RJ-45:
2
Производител:
Силен
Висина [mm]:
147
Дебелина [mm]:
83
Тип на антена:
Поправи
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
9120072370748
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Strong 300
2,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ