1 / 3
E shitur
Foto e Kabinet Triton RMA-18-A66-CAX-A1, 18U, 600x600mm, me kapacitet 400 kg
Foto e Kabinet Triton RMA-18-A66-CAX-A1, 18U, 600x600mm, me kapacitet 400 kg
Foto e Kabinet Triton RMA-18-A66-CAX-A1, 18U, 600x600mm, me kapacitet 400 kg

Kabinet Triton RMA-18-A66-CAX-A1, 18U, 600x600mm, me kapacitet 400 kg

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
518.15 €
426.16 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 405.87 €
Ju kurseni 91.99 €
-18%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dollapi Triton RMA-18-A66-CAX-A1 është i gatshëm për instalimin e pajisjeve të ndryshme të telekomunikacionit dhe rrjeteve. Raftet e kësaj serie janë të dizajnuara për të mbrojtur pajisjet e instaluara nga efektet e dëmshme të ujit dhe pluhurit. Ka një konstruksion të salduar të fortë për qëndrueshmëri të lartë. Cilësia e lartë e mjeshtërisë së bashku me teknologjinë më të fundit siguron, ndër të tjera, që të duket i mrekullueshmëm. Ka lartësi 18U dhe dimensionet 600 x 600mm, peshon 38kg. Kapacitetin e ngarkesës e ka 400kg (ngarkesa e rekomanduar).
Kodi i prodhuesit:
RMA-18-A66-CAX-A1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Vetëqëndruese
Gjerësia [mm]:
600
Format:
18U
Kapaciteti i bartjes [L]:
400
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Kapak lëvizës:
1x përparme, 2x anësore
Prodhuesi:
Triton
Pesha [kg]:
38
Ngjyra:
Hirtë
Lartësia [mm]:
900
Trashësia [mm]:
600
EAN:
8595105072172
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabinet Triton RMA-18-A66-CAX-A1, 18U, 600x600mm, me kapacitet 400 kg
426.16 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo