1 / 3
Продадено
Слика на Тритон Орман RBA-12-AS5-CAX-A1, 12U, 600x495mm, со капацитет од 30 kg
Слика на Тритон Орман RBA-12-AS5-CAX-A1, 12U, 600x495mm, со капацитет од 30 kg
Слика на Тритон Орман RBA-12-AS5-CAX-A1, 12U, 600x495mm, со капацитет од 30 kg

Тритон Орман RBA-12-AS5-CAX-A1, 12U, 600x495mm, со капацитет од 30 kg

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
251.32 €
210.76 €
со ДДВ Без ДДВ 200.72 €
Заштеди 40.56 €
-16%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RBA-12-AS5-CAX-A1
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Монтирани на идот
Ширина [мм]:
600
Формат:
12U
Носивост [кг]:
30
Врата со заклучена врата:
По
Даер:
ЧАША
Ширина на уредот ["]:
19"
Производител:
Тритон
Пеша [кг]:
21,7
Боја:
Град
Висина [mm]:
635
Дебелина [mm]:
495
EAN:
8595105018293
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тритон Орман RBA-12-AS5-CAX-A1, 12U, 600x495mm, со капацитет од 30 kg
210.76 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ