1 / 2
E shitur
Foto e Organizues i kabllove Cable Candy Beans, 6 copë, të zeza
Foto e Organizues i kabllove Cable Candy Beans, 6 copë, të zeza

Organizues i kabllove Cable Candy Beans, 6 copë, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
14.43 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.23 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Cable Candy Beans është i përkryer për bashkëngjitjen dhe rregullimin e kabllove. Pjesa e poshtme është e pajisur me një shtresë ngjitëse, kështu që vetëm vendoseni në vendin e dëshiruar dhe thjesht mund të fusni kabllon. Ky organizues është zgjidhja perfekte për rregullimin e kabllove, të cilat nuk do të përzihen më ose të rrëshqasin nga tavolina. Ju mund ta përdorni atë për shembull në tavolinën tuaj, kudo në shtëpi ose në makinë. Vijnë 6 copë me ngjyrë të zezë.
Kodi i prodhuesit:
CC017
Lansuar:
12. 4. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Kabllo
Prodhuesi:
Cable Candy
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
9005177137741
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Organizues i kabllove Cable Candy Beans, 6 copë, të zeza
14.43 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo