1 / 12
Продадено
Слика на Garmin fenix6 PRO Sapphire часовник, сиво / црно
Слика на Garmin fenix6 PRO Sapphire часовник, сиво / црно
Слика на Garmin fenix6 PRO Sapphire часовник, сиво / црно
Слика на Garmin fenix6 PRO Sapphire часовник, сиво / црно
Слика на Garmin fenix6 PRO Sapphire часовник, сиво / црно
Слика на Garmin fenix6 PRO Sapphire часовник, сиво / црно
Слика на Garmin fenix6 PRO Sapphire часовник, сиво / црно
Слика на Garmin fenix6 PRO Sapphire часовник, сиво / црно
Слика на Garmin fenix6 PRO Sapphire часовник, сиво / црно
Слика на Garmin fenix6 PRO Sapphire часовник, сиво / црно
Слика на Garmin fenix6 PRO Sapphire часовник, сиво / црно
Слика на Garmin fenix6 PRO Sapphire часовник, сиво / црно

Garmin fenix6 PRO Sapphire часовник, сиво / црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
56,790 MKD.
54,790 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 46,432 MKD.
Заштеди 2,000 MKD.
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
30. 4. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
WiFi:
По
Поддршка на NFC:
По
GPS:
По
Компас:
По
Барометар:
По
Интервали за вежбање:
По
Огласник:
По
Мерење на пулсот:
Непосредни мерења
Водоотпорен:
По
Материјал за ремени:
силиконски
ЧАША:
Сафир
Дијагонала на екранот:
1.3
Код:
010-02158-92
Галилео:
По
ГЛОНАСС:
По
Жироскоп:
По
Акцелерометар:
По
Ширина mm:
47
Висина mm:
47
Дебелина мм:
14,7
Доверливост:
100 %
Пеша г.:
83
Внатрешна меморија GB:
32
Алтиметар за мерење на висина на висина:
По
Заштитен материјал:
Челик, полимер
Голф:
По
трчање:
По
ВЕЛОСИЕ:
По
Скијање:
По
Вкус:
По
пливање:
По
Триатлон:
По
Оксиметар:
По
Вид на водоотпорност:
10 банкомат (100м)
Мобилно плаќање:
По
ОС што може да се користи:
Андроид, iOS
Предвидено траење на батеријата:
14
Одење - фитнес:
По
Ширина на ременот [mm]:
22
Производител:
GARMIN
Веб-страница на производителот:
Garmin.cz
Боја:
ЦРНО
EAN:
8594068043205
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Garmin fenix6 PRO Sapphire часовник, сиво / црно
54,790 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ