1 / 3
Продадено
Слика на Оптичко глувче Hama MW 300, зелено
Слика на Оптичко глувче Hama MW 300, зелено
Слика на Оптичко глувче Hama MW 300, зелено

Оптичко глувче Hama MW 300, зелено

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.47 €
со ДДВ Без ДДВ 13.78 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
19. 6. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
3
Ергономија:
Универзална
Тип на батерија:
2x ААА
Тркало:
Инженерство
Код:
182623
Ширина mm:
58
Висина mm:
37
Дебелина мм:
103
Максимална чувствителност на DPI:
1200
Klikim pa zhurmë::
По
Производител:
Хама
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4047443384867
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Оптичко глувче Hama MW 300, зелено
14.47 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ