1 / 3
Продадено
Слика на Оптички кабел MaxLink ML-AOC10G + 3, 10G SPF + AOC, активен, DDM, Cisco, 3m
Слика на Оптички кабел MaxLink ML-AOC10G + 3, 10G SPF + AOC, активен, DDM, Cisco, 3m
Слика на Оптички кабел MaxLink ML-AOC10G + 3, 10G SPF + AOC, активен, DDM, Cisco, 3m

Оптички кабел MaxLink ML-AOC10G + 3, 10G SPF + AOC, активен, DDM, Cisco, 3m

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
42.02 €
40.40 €
со ДДВ Без ДДВ 34.24 €
Заштеди 1.62 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
МРЕА
Конектори:
SFP+
Од приклучокот:
SFP+
За конектори:
SFP+
Код:
ML-AOC10G+3
Должина м:
3
Лансиран на:
29. 6. 2019
Производител:
MaxLink
Боја:
портокалова
Вид на кабел:
Намалување
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Оптички кабел MaxLink ML-AOC10G + 3, 10G SPF + AOC, активен, DDM, Cisco, 3m
40.40 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ