1 / 3
Продадено
Слика на Оптички кабел MaxLink Fiber ML-AOC10G + 30, 10G SPF + AOC, активен, DDM, Cisco, 30m
Слика на Оптички кабел MaxLink Fiber ML-AOC10G + 30, 10G SPF + AOC, активен, DDM, Cisco, 30m
Слика на Оптички кабел MaxLink Fiber ML-AOC10G + 30, 10G SPF + AOC, активен, DDM, Cisco, 30m

Оптички кабел MaxLink Fiber ML-AOC10G + 30, 10G SPF + AOC, активен, DDM, Cisco, 30m

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
63.11 €
58.25 €
со ДДВ Без ДДВ 49.36 €
Заштеди 4.87 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
29. 6. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
МРЕА
Конектори:
SFP+
Од приклучокот:
SFP+
За конектори:
SFP+
Код:
ML-AOC10G+30
Должина м:
30
Производител:
MaxLink
Боја:
портокалова
Вид на кабел:
Намалување
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Оптички кабел MaxLink Fiber ML-AOC10G + 30, 10G SPF + AOC, активен, DDM, Cisco, 30m
58.25 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ