1 / 7
Продадено
Слика на Оптички маус, CONNECT IT Mute, сина
Слика на Оптички маус, CONNECT IT Mute, сина
Слика на Оптички маус, CONNECT IT Mute, сина
Слика на Оптички маус, CONNECT IT Mute, сина
Слика на Оптички маус, CONNECT IT Mute, сина
Слика на Оптички маус, CONNECT IT Mute, сина
Слика на Оптички маус, CONNECT IT Mute, сина

Оптички маус, CONNECT IT Mute, сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.25 €
17.72 €
со ДДВ Без ДДВ 16.87 €
Заштеди 2.54 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
4. 6. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Безжична технологија:
Радио фрекфенција
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
3
Ергономија:
Универзална
Тип на батерија:
AA
Тежина категорија:
Лесен (до 89 g)
Тркало:
Инженерство
Код:
CMO-2230-BL
Ширина mm:
64.5
Висина mm:
37
Дебелина мм:
110
Максимална чувствителност на DPI:
1200
Пеша г.:
76
Klikim pa zhurmë::
По
Производител:
Поврзете го
Веб-страница на производителот:
Connectit-europe.com
EAN:
8595610625412
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Оптички маус, CONNECT IT Mute, сина
17.72 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ