1 / 3
Продадено
Слика на Глувче Verbatim Optical Desktop Mouse, црно
Слика на Глувче Verbatim Optical Desktop Mouse, црно
Слика на Глувче Verbatim Optical Desktop Mouse, црно

Глувче Verbatim Optical Desktop Mouse, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.82 €
со ДДВ Без ДДВ 12.21 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
28. 3. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
3
Ергономија:
Универзална
Тежина категорија:
Лесен (до 89 g)
Тркало:
Инженерство
Код:
49019
Ширина mm:
60,8
Висина mm:
39,4
Дебелина мм:
114,9
Должина на кабел м:
1.5
Максимална чувствителност на DPI:
1000
Пеша г.:
80,3
Производител:
Буквално
Веб-страница на производителот:
Verbatim.com
EAN:
23942490197
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Глувче Verbatim Optical Desktop Mouse, црно
12.82 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ