1 / 1
Продадено
Слика на Носител Turris Omnia rack mount RTROM01-RM, за model 2020, решетка 19"

Носител Turris Omnia rack mount RTROM01-RM, за model 2020, решетка 19"

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.78 €
37.15 €
со ДДВ Без ДДВ 31.49 €
Заштеди 1.62 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
31. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Сите кули RTROM01-FCC
Користи со брендови:
Турис
Код:
RTROM01-RM
Ширина mm:
190
Висина mm:
38
Дебелина мм:
135
Производител:
Турис
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Носител Turris Omnia rack mount RTROM01-RM, за model 2020, решетка 19"
37.15 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ