1 / 4
Продадено
Слика на Ноќно светло  Xiaomi Yeelight, со сензор
Слика на Ноќно светло  Xiaomi Yeelight, со сензор
Слика на Ноќно светло  Xiaomi Yeelight, со сензор
Слика на Ноќно светло  Xiaomi Yeelight, со сензор

Ноќно светло Xiaomi Yeelight, со сензор

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
32.35 €
30.72 €
со ДДВ Без ДДВ 26.04 €
Заштеди 1.63 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
9. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
Ноќно светло
Код:
988254
Осветлување флукс lm:
3.8
Излезна моќност W:
0,25
Температура на бојата К.:
3 333
Производител:
Xiaomi
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ноќно светло Xiaomi Yeelight, со сензор
30.72 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ