1 / 4
Продадено
Слика на Заштитник Nillkin Nature TPU за Samsung Galaxy S21 +, pro transparent
Слика на Заштитник Nillkin Nature TPU за Samsung Galaxy S21 +, pro transparent
Слика на Заштитник Nillkin Nature TPU за Samsung Galaxy S21 +, pro transparent
Слика на Заштитник Nillkin Nature TPU за Samsung Galaxy S21 +, pro transparent

Заштитник Nillkin Nature TPU за Samsung Galaxy S21 +, pro transparent

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 10.88 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Samsung Galaxy S21 +
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
Самсунг
Материјали:
TPU
Код:
57983101994
Лансиран:
20. 1. 2021
Производител:
Нилкин
Боја:
Транспарентен
Вид на обвивка:
Заден капак
EAN:
6902048212145
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитник Nillkin Nature TPU за Samsung Galaxy S21 +, pro transparent
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ